Image

Raspored utakmica na Svjetskom prvenstvu u Rusiji

Raspored utakmica na svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji:

14. juna: 
17:00 A-grupa: Rusija - Saudijska Arabija (Moskva)

15. juna:
14:00 A-gripa: Egipat - Urugvaj (Jekaterinburg)
17:00 B-grupa Maroko - Iran (St. Peterburg)
20:00 B-grupa: Portugal - Španija (Soči) 

16. juna: 
12:00 C-grupa: Francuska - Australija (Kazan)
18:00 C-grupa: Peru - Danska (Saransk)
15:00 D-grupa: Argentina - Island (Moskva)
21:00 D-grupa: Hrvatska - Nigerija (Kaliningrad)

17. juna: 
14:00 E-grupa: Kostarika - Srbija (Samara)
20:00 E-grupa: Brazil - Švicarska (Rostov na Donu)
17:00 F-grupa: Njemačka - Meksiko (Moskva)

18.juna: 
14:00 F-grupa: Švedska - Južna Koreja (Nižnji Novgorod)
17:00 G-grupa: Belgija - Panama (Soči)
20:00 G-grupa: Tunis - Engleska (Volgograd)

19. juna: 
20:00 A-grupa: Rusija - Egipat (St. Peterburg)
14:00 H-grupa: Kolumbija - Japan (Saransk)
17:00 H-grupa: Poljska - Senegal (Moskva)

20. juna: 
17:00 A-grupa: Urugvaj - Saudijska Arabija (Rostov na Donu)
14:00 B-grupa: Portugal - Maroko (Moskva)
20:00 B-grupa: Iran - Španija (Kazan)

21. juna:
14:00 C-grupa: Danska - Australija (Samara)
17:00 C-grupa: Francuska - Peru (Jekaterinburg)
20:00 D-grupa: Argentina - Hrvatska (Nižnji Novgorod)

22. juna:
17:00 D-grupa: Nigerija - Island (Volgograd)
14:00 E-grupa: Brazil - Kostarika (St. Peterburg)
20:00 E-grupa: Srbija - Švicarska (Kaliningrad)

23. juna:
17:00 F-grupa: Južna Koreja - Meksiko (Rostov na Donu)
20:00 F-grupa: Njemačka - Švedska (Soči) 
14:00 G-grupa: Belgija - Tunis (Moskva)

24. juna:
14:00 G-grupa: Engleska - Panama (Nižnji Novgorod)
17:00 H-grupa: Japan - Senegal (Jekaterinburg)
20:00 H-grupa: Poljska - Kolumbija (Kazan)

25. juna:
16:00 A-grupa: Urugvaj - Rusija (Samara)
16:00 B-grupa: Saudijska Arabija - Egipat (Volgograd)
20:00 B-grupa: Španija - Maroko (Kaliningrad)
20:00 B-grupa: Iran - Portugal (Saransk)

26. juna:
16:00 C-grupa: Danska - Francuska (Moskva)
16:00 C-grupa: Australija - Peru (Soči)
20:00 D-grupa: Island - Hrvatska (Rostov na Donu)
20:00 D-grupa: Nigerija - Argentina (St. Peterburg)

27. juna:
16:00 F-grupa: Meksiko - Švedska (Jekaterinburg)
16:00 F-grupa: Južna Koreja - Njemačka (Kazan)
20:00 E-grupa: Srbija - Brazil (Moskva)
20:00 E-grupa: Švicarska - Kostarika (Nižnji Novgorod)

28. juna:
16:00 H-grupa: Senegal - Kolumbija (Samara)
16:00 H-grupa: Japan - Poljska (Volgograd)
20:00 G-grupa: Engleska - Belgija (Kaliningrad)
20:00 G-grupa: Panama - Tunis (Saransk)

30. juna:
osmina finala: 
16:00 1. C-grupa - 2. D-grupa (Kazan)
20:00 1. A-grupa - 2. B-grupa (Soči)

1. jula:
osmina finala:
16:00 1. B-grupa - 2. A-grupa (Moskva)
20:00 1. D-grupa - 2. C-grupa (Nižnji Novgorod)

2. jula:
osmina finala:
16:00 1. E-grupa - 2. F-grupa (Samara)
20:00 1. G-grupa - 2. H-grupa (Rostov na Donu)

3. jula:
osmina finala:
16:00 1. F-grupa - 2. E-grupa (St. Peterburg)
20:00 1. H-grupa - 2. G-grupa (Moskva)

6. jula:
četvrtfinale:
16:00 pobjednik A1/B2 - pobjednik C1/D2 (Nižnji Novgorod)
20:00 pobjednik E1/F2 - pobjednik G1/H2 (Kazan)

7. jula:
četvrtfinale:
16:00 pobjednik F1/E2 - pobjednik H1/G2 (Samara)
20:00 pobjednik B1/A2 - pobjednik D1/C2, Soči

10. jula:
polufinale:
20:00 pobjednik četvrtfinala 1 - pobjednik četvrtfinala 2 (St. Peterburg)

11. jula:
polufinale:
20:00 pobjednik četvrtfinala 3 - pobjednik četrvtfinala 4 (Moskva)

14. jula:
16:00 utakmica za 3. mjesto (St. Peterburg)

15. jula:
17:00 finale (Moskva)